Zakręcone Motki
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa wysyłka już od 200zł 

Skrzydlica i biedronka

Wśród kolorowych kwiatów i błyszczących listków, Skrzydlica– motyl o skrzydłach przypominających wschód słońca– latała nad spokojnym strumieniem. Jej fioletowo-pomarańczowe skrzydła rozpraszając światło, tworzyły migoczące odbicia na powierzchni wody, przypominające małe iskierki.


Tego dnia, podczas jednego z jej lotów, Skrzydlica zauważyła coś nietypowego. Mała czerwona kropka unosiła się na powierzchni wody, toczyła desperacką walkę, aby nie zostać wciągnięta w głębiny. Była to biedronka, która wpadła do wody i nie mogła się wydostać.


Choć Skrzydlica była delikatnym stworzeniem, wiedziała, że musi pomóc. Biedronka była dla niej ważna- razem pracowały w ogrodzie, dbając o równowagę przyrody. Wiedziała, że każdy w ogrodzie ma swoje miejsce i ważną rolę do spełnienia.


Bez wahania, Skrzydlica zaczęła krążyć nisko nad strumieniem, szukając sposobu, by pomóc biedronce. Początkowo myślała, żeby użyć swoich skrzydeł jako mostu, ale obawiała się, że nie będzie w stanie utrzymać biedronki. Wtedy wpadła na pomysł.


Zaczęła szybko bić skrzydłami tuż nad powierzchnią wody, tworząc małe fale. Fale te pchały biedronkę w stronę kamienia wystającego z wody. Po kilku chwilach biedronka znalazła się na kamieniu, bezpieczna i sucha.


Skrzydlica opadła na kamień obok biedronki, obie patrzyły na siebie z wdzięcznością i ulgą. Biedronka, choć nie mogła mówić, przekazała Skrzydlicy swoje podziękowania poprzez ciepły uśmiech.


Słońce nadal wschodziło, a jego promienie odbijały się w wodzie i skrzydłach Skrzydlicy, tworząc magiczną atmosferę. Ten moment stał się symbolem ich przyjaźni i odwagi.


Morał tej historii? Niezależnie od tego, jak małymi lub słabymi stworzeniami jesteśmy, zawsze możemy znaleźć sposób, aby pomóc innym w potrzebie. Odwaga nie polega na sile, ale na determinacji i woli działania.

Komentarze do wpisu (0)

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium